informace k testování na covid

Na testy se prosím neobjednávejte, kdo přijde, toho setřeme. Na výsledek antigenních testů se čeká cca. 10-15 minut, výsledek PCR testu chodí zpravidla večer v den stěru jako SMS.
Rádi Vám zašleme výsledek PCR i na mail, jen to je třeba při stěru říct.
Certifikát je možné stáhnout z portálu ocko.uzis.cz – pozor, jedná se o aplikaci státní správy, podle toho i funguje. Máte-li v mobilu staženou aplikaci Tečka, objeví se výsledek v ní.
Vydáváme potvrzení o testech ve třech jazycích.
Cena antigenních testů pro samoplátce je 200 Kč nebo 8 Euro. PCR testy pro samoplátce stojí 820 Kč.
České zdravotní pojišťovny hradí svým pojištěncům jednou za sedm dní, ale maximálně 4x do měsíce, jeden antigenní test. Podobně mají klienti českých pojišťoven dva PCR testy za měsíc bez placení.
Nejdelší fronty se tvoří na začátku odběrových časů😎
Odběr na protilátky Covid-19 provádíme s běžnými odběry krve každý pracovní den 7:00-9:45, zdravotní pojišťovny vyšetření nehradí, zaplatíte 400 Kč. Není třeba se objednávat. Protilátky ze žilní krve odebírají i ostatní lékaři, není třeba jezdit k nám.
Jedná se o obyčejný odběr žilní krve, podobně jako například u protilátek proti borelioze, opravdu není nutné kvůli odběru žilní krve jezdit do Šluknova😃
Máte-li dotazy ohledně stěrů, nevolejte prosím do ordinace, ale na 485 313 050 nebo pište na covid-info@nemlib.cz Příspěvek je z února 2021 a je pravidelně aktualizován😃